+48 513 107 753 | tel./fax 24 268 04 48, 24 268 66 81
Przekaż 1% dla CPP METANOIA i pomóż pomagać! KRS: 0000343876 - - to tak mało a tak dużo! Dziękujemy!

Kibicuj rodzinie!

Kategoria - Newsy

Zwycięstwo jest piękne! Sukcesy sportowców są godne podziwu. Ich umiejętności, determinacja, zgranie oraz fantazja rozpalają serca setek tysięcy kibiców. Również kiedy ponoszą porażki… Ale nie tylko sport jest ważny. To rodzina może być pasją prawdziwego zwycięzcy. Zapraszamy Was na wspólną randkę – wyjątkowy seans w kilkudziesięciu kinach w Polsce. Zapraszamy do NowegoKina Przedwiośnie 17 czerwca br. o godz. 16.00 na film pt. „Odważni”.
Po kinie możecie rozsiąść się w Waszych samochodach i dać się ponieść falom eteru na głębię relacji małżeńskich, przy pomocy interaktywnej audycji radiowej. Kontynuacją będzie internetowy kurs, który pomoże Wam rozwinąć to, co być może obudzi się w Was w trakcie randki.
Nie możesz tego przeoczyć. Nie możesz dać się zwieść wizji rodziny jako miejsca nie przynoszącego mężczyźnie sławy a kobiecie urody.
Jak za narzeczeńskich czasów, kobieta pragnie uwodzić pięknem a mężczyzna podbijać jej serce. Wasza miłość to diament, który może lśnić tak samo jak wtedy kiedy poznaliście się. Lśnić jeszcze mocnej, bo jest oszlifowany w codzienności.
Dla osiągnięcia zwycięstwa sportowcy są w stanie wyrzec się wszystkiego i podjąć najcięższy trening. Podobnie my jesteśmy w stanie dla sukcesu w pracy poświęcić wiele naszego wysiłku.
Tak samo jest z rodziną. Sukces nie osiąga się sam. Tutaj też potrzebujemy treningu. Żadne małżeństwo nie rozpada się w jeden dzień.
Zapraszamy Was na wspólną randkę – wyjątkowy seans w kilkudziesięciu kinach w Polsce.
Po kinie możecie rozsiąść się w Waszych samochodach i dać się ponieść falom eteru na głębię relacji małżeńskich, przy pomocy interaktywnej audycji radiowej.
Kontynuacją będzie internetowy kurs, który pomoże Wam rozwinąć to, co być może obudzi się w Was w trakcie randki.
Zacznijmy w czerwcu. Tak się składa, że w podobnym czasie co Mistrzostwa Euro 2012, będą miały miejsce trzy „rodzinne święta” – Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Wykorzystajmy czas wzmożonego kibicowania na kibicowanie również własnej rodzinie.