+48 513 107 753 | tel./fax 24 268 04 48, 24 268 66 81
Przekaż 1% dla CPP METANOIA i pomóż pomagać! KRS: 0000343876 - - to tak mało a tak dużo! Dziękujemy!

Konkurs: Rodzina przy wspólnym stole!

Kategoria - Aktualności Newsy

Centrum Psychologiczno-Pastoralne METANOIA w Płocku, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Płockiej, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Płockiej oraz parafia pw. św. Jakuba w Płocku-Imielnicy ogłaszają konkurs fotograficzny dla rodzin diecezji płockiej pt. „Rodzina przy wspólnym stole”. Chcemy przez to podkreślić, że stół to nie tylko mebel kuchenny, przy którym spożywa się posiłki, ale przede wszystkim miejsce spotkania, rozmowy i wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych.

Zrób zdjęcie swoich najbliższych przy rodzinnym stole (prosimy o zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, min. 2000 pikseli). Następnie do dnia 30 kwietnia 2017 r. wyślij je (wysyłając zdjęcie zgadzasz się na dysponowanie nim przez DRDP i CPP „METANOIA” w celach konkursowych) na adres: srkplock@o2.pl oraz dane:

  • nazwisko i miejsce zamieszkania oraz parafię rodziny ze zdjęcia,
  • Twoje imię i nazwisko,
  • adres,
  • telefon kontaktowy: UWAGA – musisz być pełnoletni!

Po dokonaniu oceny i wyboru najlepszych prac przez jury konkursu, dla trzech zwycięskich rodzin przewidziano cenne nagrody, a dla pozostałych rodzin biorących udział w konkursie pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi dn. 28 maja 2017 r. w Płocku-Imielnicy na zakończenie Pielgrzymki małżeństw i rodzin do relikwii św. Joanny Beretty Molli z parafii pw. św. Stanisława Kostki do parafii św. Jakuba.

Ks. Wojciech Kućko

Diecezjalny Duszpasterz Rodzin Diecezji Płockiej

Ks. Jarosław Kamiński

Dyrektor Centrum Psychologiczno-Pastoralnego METANOIA w Płocku

Ks. Ryszard Paradowski

Proboszcz Parafii pw. św. Jakuba w Płocku-Imielnicy

Kazimierz Urbaniak

Prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Płockiej